UBYTOVÁNÍ

 

Penzion Zahrady je nejlepší volbou pro ubytování v Okříškách.
Nabízí 7 plně vybavených pokojů s kapacitou 20-ti lůžek, společenskou místnost a pergolu.
Jeden z pokojů nabízí plně bezbariérový přístup.


Vyberte si pokoj podle vašich představ!

Pokoj 1

Pokoj se nachází na prvním podlaží penzionu a nabízí ubytování pro 2 osoby na manželské posteli. Pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven TV a chladničkou.

Pokoj 2

Pokoj se nachází na prvním podlaží penzionu a nabízí ubytování pro 2 osoby na oddělených postelích. Pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven TV a chladničkou.

Pokoj 3

Pokoj se nachází na prvním podlaží penzionu a nabízí ubytování pro 3 osoby na oddělených postelích. Pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven TV a chladničkou. Pokoj je plně bezbariérový.

Pokoj 4

Pokoj se nachází na druhém podlaží penzionu a nabízí ubytování pro 2 osoby na oddělených postelích. Pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven TV a kuchyňským koutem.

Pokoj 5

Pokoj se nachází na druhém podlaží penzionu a nabízí ubytování pro 5 osob. Pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven TV a kuchyňským koutem.

Pokoj 6

Pokoj se nachází na druhém podlaží penzionu a nabízí ubytování pro 3 osoby na oddělených postelích. Pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven TV, pračkou a kuchyňským koutem.

Pokoj 7

Apartmán se nachází na druhém podlaží penzionu a nabízí ubytování pro 3 osoby. Apartmán má vlastní sociální zařízení,  plně vybavenou kuchyni s obývacím koutem, TV.

Please reload